Без рубрики

Як купити арештоване майно в 2021 році у Харкові

Покупка арештованого майна у Харкові, як і в інших регіонах України проходить по новій системі. Прозорро.Продажі реформувало ринок купівлі вилученого майна, оскільки стара система зарекомендувала себе як максимально корумпована та направлена на знищення економіки країни.

Влада держави довіряє системі Прозорро з 2016 року, тому процедуру на ринку арештованого майна запустили вже в 2020 році. Наказом Міністерства Юстиції було запроваджено нову процедуру закупки арештованого майна, про яку ми сьогодні будемо з вами говорити.

Як харків’янам купити арештоване майно

Як ми вже зазначали, до 2015 року працювала стара система покупки майна. Там все відбувалось за результатами підписання прямих договорів, котрі укладалися мж заздалегідь спланованими та домовленими сторонами. Тіньовий ринок розпочав розростатися, а тому держава не могла на це дивитись спокійно та без діяти.

Перші електронні торги було впроваджено в 2015 році, однак і вони не надали гарантій харків’янам на отримання чесних торгів. У пресі дедалі більше поширювалась інформація про махінації на новій системі, про що ми радимо знайти інформацію на сайті Megasale.

Таким чином, уряд перевів звичайні електронні торги у структуру системи Прозорро, яка впевнено набирала обертів на ринку продажу газу, лісу та інших напрямкам державних закупівель. Так, з 2020 року ви можете зручно, швидко та надійно купити арештоване майно в Харкові на будь якому офіційно акреитованому електронноу майданчику системи Прозорро.Продажі.

Для того, щоб подати заяву на прийняття участі в електронних торгах, вам необхідно перейти на акредитований електронний майданчик. Інформацію про такі містить як офіційний сайт Прозорро.Продажі, так і інформаційний портал megasale.com.ua

Система працює дуже просто, всі інструкції надають адміністратори електронних майданчиків, а деякі навіть проводять навчальні курси. Просто зараз завітайте на один із таких сайтів та отримайте вичерпний перелік документів, котрий вам буде потрібен для старту участі у торгах в Харкові.

Щоб завжди бути у центрі подій та першими дізнаватись про зміни на ринку електронних торгів арештованим майном, ми радимо підключитись до спеціальних Viber та Telegram ботів, котрі пропонують акредитовані електронні майданчики системи торгів Прозорро.Продажі.