Блог Новости

Українська універсальна біржа

Рік заснування Української універсальної біржі – 1997. Вона створювалася для того, щоб забезпечити швидкий перехід старої української економіки, яка була при СРСР, в нову ринкову. УУБ знаходиться в складі Національних бірж і Національної асоціації України. Співробітники УУБ беруть участь в різноманітних зустрічах і семінарах, які відбуваються на міжнародному рівні. Також фахівці біржі беруть участь в оціночної діяльності. Прийняти участь в аукціоні можна, перейшовши на сайт uub.in.ua.

Основні сфери діяльності УУБ – це організація і проведення торгів, а також оцінка майна та майнових прав, також фахівеці УУБ курирують продаж державної і муніципальної власності. Так само співробітники біржі беруть участь в роботі з державними контрактами.

Якщо порівняти електронну площадку УУБ з іншими, то вона виявиться на першому місці. Причому, вона випереджає біржу другого місця на цілих 130 млн. грн.

Кожен такий прорив, і кожна отримана гривня, яка надходить на баланс протягом року – це величезна робота, яка була проведена працівниками УУБ. Співробітники біржі працюють не тільки з супроводом всіх угод, консультують з юридичних питань, перевіряють правильність проведення аукціонів, але також і залучають інвесторів, шукають кращі об’єкти, які підходять за всіма вимогами, а також займаються технічною підтримкою електронного майданчика, щоб користувачам було все максимально зрозуміло і зручно.

Особливість УУБ та системи Прозорро

Аукціони Прозорро не просто є найпопулярнішими в країні. Вони постійно показують свою ефективність користувачам. На таких торгах виставляються державні структури, а останнім часом навіть представники різного бізнесу перейшли на цю електронну площадку.

У 2019, після того, як були ретельно проаналізовані всі плюси і мінуси таких відкритих торгів, було вирішено дозволити продаж за допомогою електронних торгів на рибний бізнес, на отримання бурштину, на надлишок майна підприємств, що перебувають у державній власності, на майно збанкрутілих осіб, на вантажні вагони, а також на отримання оренди державного майна, і майна у володінні комунального господарства.

УУБ існує для того, щоб була можливість провести торги швидко і без тимчасових витрат. Тому, як тільки з’являються нові ринки, біржа тут же підлаштовується під них, щоб її клієнти могли зареєструватися на цих ринках і відразу почати участь в торгах.