Блог

Реалізувати необроблену сосну в Житомирі на Prozorro.Sale

Торгівля необробленої сосною в м. Житомир почалася в системі з акредитацією Prozorro.Sale з першого лютого 2020 року. Міністерство енергетики та охорони навколишнього середовища запропонувало ініціативу про вступ системи в роботу.

Зараз компанії, що займаються заготівлею лісу, зобов’язалися продавати величезні партії лісу-кругляка https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-zhtomri-na-prozorroprodazhi/ тільки через електронні торги. На майданчику Української універсальної біржі (далі УУБ) все озвучив своє бажання має право взяти участь.

Торги по отриманню необробленої сосни в Житомирі на Прозоро.Продажі 

Раніше реалізація необробленої сосни незмінно розумілася безліччю як суцільна схема корупції і хабарництва. Це підштовхнуло виконавчу владу розшукати дієвий інструмент в цій сфері, а саме майданчик Prozorro.Sale. Внаслідок прозорим і загальнодоступним аукціонів і електронного обліку кожної маси заготовленого лісу, більший обсяг лісоматеріалів вийшов з ринку тіньових продажів.

Отримання необробленої сосни в місті Житомир проводиться при дотриманні «Порядку продажу експериментального плану з проведення електронних торгів по реалізації окремих партій необробленої деревини», розробленого Урядом. Представники лісових господарств зобов’язані збувати сировину на соціально доступних аукціонах великими обсягами. Таким чином, на акредитованих системах Prozorro.Sale кожна людина зуміє розшукати лоти, чиї обсяги рівні 150 куб. м. і більше, а ціна на них від двохсот тис. грн. Але тільки менші партії сосни- кругляка, ще продаються за застарілими умов.

Достовірність всіх відомостей, що мають відношення до торгів – це і є стрижневою плюс загальнодоступних аукціонів з лотом необробленої сосни, брати участь в яких може будь-яка людина в системі УУБ. Наведені дані (організатор, переможець, вартість) нескладно перевірити ще раз і при потребі оскаржити.

Додатково кожна наведена вище інформація заноситься в цілісний електронний контроль лісоматеріалу, той, що не так давно зробили. Дані заходи дадуть можливість контролю процесу користування лісових джерел на найвищому ярусі з дня рубки і до моменту продажу деревини на торгах.

Реалізую необроблену сосну в м. Житомир 

Продаж необробленої деревини на загальнодоступних торгах ДП Prozorro.Sale стає комерційно прибутковою як для лісгоспів, так і для державної скарбниці і ще легкої для звичайних людей.

Для придбання доступу до відкритого аукціону, необхідно лише пройти примітивну реєстрацію на майданчику УУБ, акредитованої Міністерством становлення економіки, торгівлі і сільського господарства, має документальну акредитацію до роботи з електронною платформою Прозоро.Продажі.

У інтернет- джерела sale.uub.com.ua є стрімка функція пошуку, за допомогою якої кожна людина знайде хвилюючий торг по реалізації деревини. Необхідно врахувати, що на основну вартість лота впливає не лише обсяг, а й якість лісу (воно буває 4 видів).