Блог

Корисні поради по участі в тендерах для новачків

Для того, щоб стати переможцем в боротьбі за тендер, недостатньо просто подати вигідну заявку. Є дуже багато моментів, які можуть бути не зовсім явними, але їх роль є досить серйозною. Саме тому, коли мова йде про новачків в цьому напрямку, всі радять їм для початку звернутися до більш підготовлених спеціалістів. Це дійсно правильно, так як по-іншому отримати перемогу в тендері буде максимально важко.

При цьому, якщо підійти до питання більш відповідально, та особисто ознайомитися з певними рекомендаціями, то можна серйозно підвищити свої шанси на позитивний результат. Перше, з чого рекомендується починати – це вибір електронного майданчика. Насправді, нічого важкого тут немає і ви можете відразу обрати акредитований майданчик tender.uub.com.ua, якого вам буде більш ніж достатньо.

Що потрібно враховувати?!

Вибір конкретних порад – це вже саме ваша справа. Ви можете щось враховувати, в той час як інші рекомендації не будуть для вас достатньо цікавими. Якщо ж є можливість брати до уваги всі поради спеціалістів, то це варто робити:

  • Актуальність документів та довідок – важливо впевнитися в тому, що всі документи, довідки й тому подібні папери, які вам подаються, все ще актуальні та будуть братися до розгляду;
  • Тендерні вимоги – важливо більш серйозно підійти до ознайомлення з вимогами. Ви повинні впевнитися в тому, що виконали всі вимоги, які були прописані самим організатором тендеру;
  • Дії конкурентів – якщо ви маєте бажання підвищити шанси на успіх, потрібно не забувати про прямих конкурентів. Враховуючи дії інших компаній, ви можете вчитись на їх помилках, що підвищить ваші шанси на успіх в майбутньому;
  • Репутація – пам’ятайте про те, що вам потрібно сформувати серйозну базу, яка буде вказувати на те, що ви дійсно розбираєтесь в тендерах, та маєте досвід у виконання подібних закупівель.

Насправді, цікавих так ефективних моментів дуже багато і враховувати всі ці моменти дуже важко. Але, якщо витрачати свій час та більш детально переглядати всі ці моменти, то все це можна зробити.

Якщо вам не вдається розібратись у всьому цьому самостійно, то завжди можна звернутися до служби технічної підтримки. В цьому вам може допомогти українська універсальна біржа, де працюють справжні спеціалісти в таких питаннях, які дійсно можуть надати якісну консультацію.