Блог

Купити брус сухостою для виробничих потреб на майданчику ТБ УЕБ

Новим трендом в сучасному будівництві стали будинки з сухостою. Зводити будови з цього матеріалу придумали в північних європейських країнах. У Швеції, Німеччині та Фінляндії з нього будують дорогі заміські будинки, які мають неповторний зовнішній вигляд і своєрідний шарм, дають відчуття єднання з природою і при цьому екологічні (жодне живе дерево не постраждало). Як же сталося, що матеріал, який раніше вважали непридатним і пускали в кращому випадку на дрова, увійшов в моду і став популярним?

Мода на сухостій прийшла в Україну з Фінляндії, де ще в 1970 будували дачі з висохлих старих сосен, що стояли на корені в місцевих лісах. З цього дерева фіни будують свої знамениті лазні і незвичайно затишні котеджі, де все оздоблення теж виготовлено їх кело. Дихається в такому будинку легко, повітря приємний і сухий-дерево висушене, і зайвої вологості, яка відчувається в свіжому зрубі, немає. При зведенні не буде потрібно чекати, коли будова дасть усадку. Кело сосни відрізняються стійкістю до деформацій, дуже міцні і довговічні. Такий котедж простоїть багато десятиліть, а шкідники і цвіль будуть обходити його стороною.

Плюси сухостою

Не кожна сухостійна сосна може вважатися kelo. Перш за все необхідні специфічні умови навколишнього середовища-Заполяр’я, де суворі довгі зими не дають соснам рости занадто швидко (в північних широтах вони більш приземкуваті). Навіть у старих дерев на півночі стовбури не відрізняються великою шириною, а ось відстань між річними кільцями стає дуже маленьким, утворюючи щільну структуру.

Куплю сухостій на аукцоні ТБ УЕБ

Для того, щоб не нарватися на шахраїв і швидко продати товар, ми рекомендуємо скористатися послугами нашого сервісу.

Купити брус сухостою чи будь-яку іншу деревину через майданчик Торгової біржі «Українська енергетична біржа» – це зручно та абсолютно безпечно.

Майданчик ТБ «Українська енергетична біржа» вже багато років проводить продажі на ринку. Ми піклуємося про наших клієнтів та забеспечуємо гарантію якості товару.

Завдяки нашому сервісу рік тому підприємці України змогли реалізувати сотні кубів деревини.  Наші клієнти сплатили десятки мільйонів гривень та не пошкоджували.

Для того, щоб перемогти у нашому аукціоні з продажу необробленої деревини як у Полтаві, так і інших регіонах нашої держави, реєструйтеся на сайті та заповнюйте анкету.

Якщо вас цікавлять торги та акціони, перейдіть за цим посиланням, та прочитайте більш подробно: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-brus-suhostou-dlya-virobnichih-potreb-na-majdanchiku-tb-u/.