Блог

Як знайти відповідний офіс для вашого бізнесу

Вам потрібно почати шукати будь-яку нерухомість із спеціалізованих сайтів. Або інший варіант: скористатися послугами ріелтора або попросити друзів. Це в основному те, що роблять усі. Але ці варіанти не завжди працюють. Ось приклад: Вам потрібно невелике приміщення для зберігання неподалік від вашого будинку або порожнє виробниче приміщення в сусідньому місті. У будь-якого ріелтора, по суті, є лише база шаблону ринку нерухомості – офісні приміщення за високою ціною.

Як знайти приміщення для себе на інтернет-аукціоні Prozorro

У 2016 році в Україні діє система онлайн-аукціонів Prozorro.Sales. Це було зроблено для боротьби з корупцією та для плідної реалізації майна. Ця база даних містить інформацію про кожне нерухоме майно, яке держава продає або здає в оренду.

До цієї системи були підключені сайти, які мають право проводити онлайн-аукціони. Для того, щоб отримати доступ до списку нерухомості та побачити всі поточні лоти, вам потрібно зареєструватися на одному з цих сайтів. Перелік приміщень великий, розрахований на різний бюджет і на різне призначення. 

Починаючи з 2020 року, всі державні та комунальні компанії мають право здавати в оренду свою нерухомість, надзвичайно через Інтернет-аукціони. В середньому щодня до бази даних додається 40–70 нових приміщень, що здаються в оренду. Щоб отримувати більше інформації про торги вам потрібно долучитись до Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua.

Як можна брати участь в онлайн-торгах?

Щоб мати можливість орендувати приміщення, користувачеві потрібно зареєструватися на одному з представлених сайтів. Бездоганним варіантом буде, якщо фахівці сайту супроводжуватимуть клієнта, а на етапі пошуку вони допоможуть вибрати партію та укласти угоду. Крім того, буде чудово, якщо вони проконсультують і навчать кожній тонкощі участі в аукціонах. 

Тоді замовник прекрасно розбереться в системі і правильно оформить всі необхідні документи. Тут неможливо помилитися. Через них клієнт може не бути допущений до онлайн-аукціону.

Пізніше клієнту потрібно вибрати місто, яке є для нього захоплюючим, дослідити наявні партії, зробити правильний вибір та подати цінову пропозицію. 

Користувачі мають можливість зв’язатися з організаторами аукціонів для отримання інформації, яка їх хвилює, а також домовитись про огляд приміщення.

Після закінчення аукціону перемагає той, хто дасть величезну ціну. Залишилося сплатити всі платежі, зафіксовані в протоколі, та укласти договір оренди.