Блог

Тендерні закупки через Прозорро.Продажі

Система електронних торгів Прозорро забезпечує проведення тендерних закупок в Україні. На тендерах продають товари, послуги. Система автоматично вибирає переможця, якій найбільш підходить замовнику. Постачальник може отримати хороше замовлення, а замовник знаходить виконавця для вирішення різноманітних задач.

Як проходить тендерна закупівля

Законодавство України дозволяє проведення тендерів в вигляді:

1.       Відкритих торгів. На них приймають участь будь-які суб’єкти господарювання. Це основна процедура закупок на території країни. Вона розпочинається з подачі та розкриття пропозиції на акредитованих площадках Прозорро.Продажі. Всі учасники можуть ставити питання по тендеру. Замовник має дати відповідь протягом трьох робочих днів. Далі проходить пониження ціни та вибирають найкращу пропозицію. З переможцем підписують договір, кий буде опублікований в системі.

2.       Конкурентних діалогів. При цьому замовники до оформлення заявки проводять переговори з учасниками. В процесі дізнаються про параметри робіт або послуг, виставлених на тендерну закупівлю.

Головні плюси системи Прозорро по відношенню до тендерних закупок

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua спільно з Прозорро.Продажі забезпечує комфортний формат співпраці між замовником та продавцем. Це зв’язано з:

  • прозорими та відкритими вимогами для кожного учасника;
  • можливістю приймати участь з будь-якої точки;
  • можливістю вести конкурентні діалоги;
  • відсутністю корупції.

Ідеальний алгоритм не дозволяє втручатися в систему стороннім особам, а спостерігати за процесом може кожен. До майданчиків мають доступ журналісти, громадські активісти та прості громадяни. Безпристрасність членів Асоціації допомогла завоювати довіру суспільства. З кожним днем кількість компаній та приватних підприємств, які беруть участь в торгах та укладають вигідні контракти, зростає. Система дозволяє уникнути незаконних спекуляцій. З її допомого реалізують стратегічні запаси за вигідною ціною. Розгалужена сітка та мобільність організації дозволяє провести біржові торги швидко. Дана сфера постійно розвивається та сприяє залученню нових учасників.

Кожен користувач може дізнатися про нові торги. Для цього він повинен підписатися на розсилку та отримати інформацію своєчасно.