Без рубрики

Як реалізується необроблена деревина на електронних торгах

Продаж стратегічно важливих ресурсів на електронних торгах – це вже не щось незвичайне. Сьогодні, користуючись електронним майданчиком, можна виставити на продаж ліс-кругляк, земельну ділянку або ж інші не менш важливі ресурси, які ще декілька років тому було продати набагато важче.

Наразі, все це робиться абсолютно легально. Більш того, система ПроЗорро. Продажі – є ключовим органом контролю прозорості процедури. Право на те, щоб взяти участь в таких торгах мають всі користувачі. Питання лише в тому, чи зможете безпосередньо ви сплатити гарантійний внесок, який є обов’язковою умовою для участі в торгах.

У вас завжди є можливість перейти за посиланням https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-kyyevi-na-prozorro-sale й знайти ще більше інформації про те, за яким принципом продається та ж деревина, які моменти при цьому враховуються та як отримати перемогу в такому аукціону.

Що потрібно знати про реалізацію необробленої сировини

Коли мова йде саме про деревину, яка не пройшла ніякої стадії обробки – це звичайний кругляк, який лише був спиляний і складений в трелі. 

Практика показує, що саме така деревина є найбільш цікавою для учасників торгів, які готові боротися за перемогу в таких аукціонах.

Варто нагадати, що сьогодні все ще діють мінімальні обмеження. Мова йде про те, що на торги не виставляється ліс, сумарна вартість якого не перевищує 200 тисяч гривень або 150 кубічних метрів. Згодом це обмеження може бути зняте, про що вже йдуть серйозні перемовини.

Сьогодні ж, учасники можуть брати участь лише в таких торгах, через що звичайні користувачі не часто розглядають варіант з придбанням деревини саме в форматі електронних торгів

Що стосується самої форми реалізації лісу, то тут діє стандартний принцип, а саме:

  • Підготовка оголошення та умов до учасників;
  • Збір заявок, документів та отримання гарантійних внесків від учасників;
  • Вибір переможця після аналізу всіх зроблених пропозицій;
  • Повернення гарантійного внеску всім учасникам, які не змогли стати переможцями в торгах;
  • Підписання угоди та передача партії деревини переможцю.

Все проходить за звичайним сценарієм з врахуванням всіх норм, прописаних в чинному законодавстві країни. Важливо зазначити, що кожен етап контролюється системою ПроЗорро. Продажі.