Блог Новости

Передмова торгів землею для України

Довгий час всі очікували повноцінного легального відкриття земельних торгів. Отже, незабаром вони почнуть набувати чинності. Це станеться 1 липня на території України та територіях, близьких до неї. Зараз існують обмеження щодо продажу приватних земельних ділянок – будь-якій фізичній особі відводиться не більше 100 гектарів землі.

До прийняття Закону № 522 діяв мораторій на продаж чи оренду земель сільськогосподарського призначення. Отже, офіційні аукціони матимуть великий успіх для юридичних та фізичних осіб. Крім того, у процесі реалізації ділянок згідно із законом держава зможе покращити економічну ситуацію на території України. Під час аукціону юридичні, фізичні особи та будь-які працівники організації зможуть включити свою земельну ділянку до інших дій: продажу, оренди та іпотеки до банківського спектру послуг.

На веб-сайті Держгеокадастру представлені дані про виконання та введення тендерів. Отже, є можливість аналізувати всю інформацію на сайті, щоб уважно оглянути аукціони, учасників та об’єкти, які братимуть участь у цих аукціонах.

Торгівля землею почалася на сайті УУБ

Поки розпочалася легальна торгівля землею сільськогосподарського призначення, Україна зможе позбутися корупції та хабарництва. Крім того, український уряд зможе запобігти включенню третіх сторін, третіх сторін чи компаній, фірм та організацій до угод. Навіть на офіційних аукціонах Україна зможе усунути корупційну практику, яка тривала в аграрному секторі.

Офіційні аукціони щодо земельних володінь відбуваються на Інтернет-сайті Prozorro. Таким чином, тендери на землю будуть парними та прозорими, де все буде контролюватися до завершення оформлення документів. За допомогою електронних форм торгів за земельні ділянки процес буде швидким та комфортним як для клієнта, так і для продавця. Отримайте більше інформації за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/

Крім того, Україна зможе зменшити тіньову політику, зараз це 60-90 млрд. грн. Згідно із Законом № 522, тепер можуть бути встановлені обмеження щодо продажу землі: для однієї особи – не більше 100  гектар землі; для однієї юридичної особи ця цифра становить не більше 10 000 гектар землі. Крім того, земельні аукціони стали більш широко використовуватися в багатьох регіонах і країнах.