Без рубрики

ЯК ПРИДБАТИ ЗЕМЛЮ НА АУКЦІОНІ

Купівля землі на аукціоні може стати чудовим способом отримати землю за розумною ціною. Однак аукціони непередбачувані, і ви можете швидко з’ясувати, що платите більше, ніж коштує земля. Якщо ви хочете придбати землю через аукціон, переконайтеся, що заздалегідь підготувались належним чином. Крім того, після того, як ви виграєте лот на земельну ділянку, не забудьте завершити продаж відповідно до правил аукціону. 

Якщо ви не маєте досвіду участі в аукціонах за землю, можливо, вам варто витратити деякі час та гроші, щоб звернутись за допомогою до спеціалістів, які можуть допомогти вам обґрунтовано оцінити власність, яка вас цікавить. В нашій країні земельні аукціони будет проводиться в мережі інтернет https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi.

Для того, щоб почуватись комфортно в процесі аукціону, поспостерігайте за декількома аукціонами. Подивіться, як проходить весь процес, оцініть вимоги щодо фінансів, спостерігайте за діями інших учасників аукціону, щоб отримати уявлення про їх поведінку, та аналізуйте типові землі, які виставляються на аукціон. Усі ці речі дадуть вам прекрасне уявлення про те, з чим ви можете зіткнутись у вашому майбутньому аукціоні.

Відстежуйте земельні угіддя, які виставляються на продаж. Інформація, як правило, включає індивідуальний кадастровий номер, кількість доступної землі, розташування земельної ділянки. 

Перевірте умови аукціону

Більшість аукціонів мають набір термінів та умов, які відповідають їх продажам. Наприклад, які типи земель пропонуються, якими є мінімальні ціни заявок, як і коли ви можете отримати майно у власність, умови продажу.

Заплануйте поїздку на об’єкт

Як тільки ви знайдете ділянку, яка вас цікавить, встановіть час на огляд землі.  Якщо ви маєте намір придбати землю, яка проходить процес примусового продажу, можливо, ви не зможете отримати законний доступ до власності. Така ситуація може скластися, оскільки банк, що продає земельну ділянку, ще не має права власності на землю. Технічно він все ще належить позичальнику. 

Проведіть порівняльний аналіз

Для того, щоб скласти уявлення про цінність земельної ділянки, яка вас цікавить, та  приблизну оцінку вартості земельної ділянки на аукціоні, вам потрібно порівняти її з ділянками землі поблизу. Важливо точно оцінити майно аукціонної пропозиції, оскільки воно буде визначати, наскільки ви готові взяти участь у торгах і яке фінансування вам потрібно мати на дату торгів. Якщо ви не можете профінансувати можливу покупку, вам потрібно буде зібрати гроші, необхідні для завершення покупки, під час аукціону або попередньо оформити іпотечний кредит.