Без рубрики

Класифікація тендерів з врахуванням вартості участі

Для того, щоб взяти участь в тендері й спробувати отримати можливість виконати державне замовлення, вам потрібно спочатку визначитися з електронним майданчиком. Це обов’язкова умова, через те, що оголошення про проведення державних закупівель публікуються не в ProZorro, а безпосередньо на електронних майданчиках.

Сайт tender.uub.com.ua – це один з тих сервісів, де можна побачити велику кількість оголошень з державними закупками. Саме на сайті української універсальної біржі ви можете максимально зручно шукати нові тендери та відправляти свою заявку на участь. В цілому ж, зараз є близько 10-ти сервісів, які також акредитовані в ПроЗорро. Відповідно, ви можете розглядати також і їх.

Класифікація тендерів за критеріями

Що стосується класифікації державних закупівель за критеріями, то їх не так багато. З основного можна виділити два моменти, які рекомендується брати до уваги всім постачальникам:

Класифікація може виконуватися:

  • За зміною вимог – це можуть бути одноетапні торги в яких немає ніяких додаткових переговорів, які можуть проводитися з метою прийняття якихось особливих рішень. Також, є двоетапні тендери, які вже містять в собі можливі переговори. Відповідно, такий тип торгів дозволяє вносити заміни та певні правки до виданого завдання;
  • За складом учасників – це відкриті та закриті тендери, які можуть бути доступні всім постачальникам без винятку, або ж лише обраним компаніям, які отримають відповідне запрошення.

Один з ключових етапів проведення державних закупівель – це визначення переможця по закінченню торгів. В цей же момент, готується протокол, в якому повинні бути чітко прописані всі умови й результат проведених торгів. Сам протокол повинен бути підписаний в чітко визначений термін. Фінальний етап – це укладання договору між замовником та постачальником.

Що стосується безпосередньо української універсальної ї біржі – це один  з тих майданчиків, де ви можете завжди дізнаватися про нові оголошення одним з перших. Більш того, ви маєте змогу звернутися до технічної підтримки, яка швидко надає безкоштовну консультацію по всім питанням, пов’язаним з торгами та тендерами.

При цьому, вибір електронного майданчика – це все ж прерогатива постачальника. Саме ви робите вибір в сторону одного з сервісів. Критерії пошуку такого сервісу ви обираєте особисто.