Без рубрики

Де торгувати криптовалютами?

Якщо ви коли-небудь запитували себе: «Де я можу торгувати криптовалютами?», то ця стаття для вас. Ми розповімо про основні варіанти, які доступні для торгівлі криптовалютами, а також про те, що потрібно мати на увазі перед відкриттям торгового рахунку.

Якою є ваша мотивація для торгівлі криптовалютами?

Щоб вирішити, де торгувати, спочатку потрібно розглянути ваші мотиви. Наприклад, якщо вашою метою є купівля та довгострокове зберігання криптовалюти, то вам знадобиться гаманець для зберігання валюти, а також біржа https://www.bybit.com/ru-RU/, на якій ви зможете її купити. Якщо ви плануєте торгувати криптовалютами, спекулюючи на зміні їхньої ціни без покупки фактичного активу, то вам може підійти CFD-провайдер.

Купувати чи торгувати криптовалютами?

Існує дві основні мотивації для купівлі, продажу та обміну криптовалют. Перша мотивація — якщо ви вірите у довгострокове майбутнє цього класу активів і якщо ви хочете отримати вигоду від неминучого зростання чи падіння цін на криптовалюти у міру їхнього широкого використання. Другий мотив — якщо ви хочете використовувати їх як альтернативу фіатній валюті. Наприклад, Bitcoin та Litecoin призначені для того, щоб зрештою платити за повсякденні товари та послуги так, як ми сьогодні використовуємо долар, євро чи гривню.

Криптовалюти відносно волатильні, особливо порівняно з традиційними класами активів, такими як валютні пари або сировинні товари. Торгівля криптовалютами дозволяє трейдеру потенційно скористатися цією волатильністю. Середньоденна волатильність криптовалютного ринку в кілька разів вища, ніж традиційні активи, що дає короткостроковим трейдерам набагато більше можливостей заробити. Але, звичайно, зворотним боком цього є те, що великі коливання цін можуть означати і більші втрати для трейдерів. Ті трейдери, які впевнені в тому, що найчастіше все виходить, готові йти на ризик і розглядають волатильність криптовалюти як можливість.

Криптовалютні біржі

Купівля та продаж реальної криптовалюти, будь то довгострокова або короткострокова купівля та продаж, може бути здійснена тільки на криптобіржі. Однак будь-який вид купівлі та продажу активів можна вважати «торгівлею».

Якщо ви хочете «торгувати» криптовалютами як довгострокову інвестицію, вам необхідно відкрити рахунок на криптовалютній біржі, наприклад на https://www.bybit.com/uk-UA/. Тоді ви зможете купувати вибрані вами криптовалюти онлайн, переводити їх у свій власний крипто гаманець для зберігання та повертати назад на біржу, коли захочете продати. Термін трейдинг зазвичай застосовується до практики частих покупок і продажів, щоб скористатися перевагами цінових тенденцій, що змінюються — тобто. класична модель «купити за низькою ціною/продати за високою». На сучасних фінансових ринках торгівля CFD також дозволяє торгувати на цінах, що падають, займаючи короткі позиції.