Блог

Причини продажу арештованого майна на електронних торгах

Досить цікавим та досить перспективним напрямком в електронних торгах наразі є реалізація арештованого майна. До цієї групи можна віднести продаж нерухомості, транспорту, недобудов, електроніки та безліч інших лотів, які не були погашені боржниками протягом довгого проміжку часу.

Як результат, ігнорування всіх вимог призводить до подальшої конфіскації майна, яке відразу ж відправляється на електронні аукціони. Такий принцип дає змогу на легальній основі реалізувати майно боржників, отримавши недосплачені кошти. В той же час, такі торги є вигідними й для звичайних учасників, що отримують цінне майно за доступною ціною.

Варто зазначити, що для участі в таких аукціонах потрібно попередньо визначитися з тим, де саме будуть проводитись самі торги. Ви зможете знайти такі оголошення на всіх акредитованих електронних майданчиках. Головне – це факт підключення цих сервісів до центральної бази ПроЗорро. Продажі.

Про це ви можете почитати, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/realizatsiya-areshtovanogo-majna-v-ukrayini-na-auktsionah-prozorro-sale де є багато корисної інформації як для новачків, так і для більш досвідчених користувачів.

Чому майно боржників може виставлятися на торги?

Почати варто з того, чому цінне майно може бути конфісковане у людей або компаній, які в свій час брали кредит.

  • Суворі порушення вимог договору – одна з причин, чому може бути відібране кредитне майно полягає в тому, що друга сторона договору порушує важливі пункти, що були прописані в договорі;
  • Серйозна заборгованість – у ситуаціях, коли боржник ще намагається вирішити проблему й робити внески ніхто не відбиратиме майно. Подібна міра застосовується в разі довгого ігнорування всіх вимог кредитора;
  • Махінації – ще однією причиною може стати проведення якихось незаконних схем, напряму пов’язаних з майном, що було взято в кредит.

Це лиш декілька основних причин, які можуть призвести до того, що майно конфіскується і виставляється на електронний аукціон.

Що стосується відгуків стосовно такого формату реалізації арештованого майна, то більшість експертів й самих учасників торгів говорять про це скоріше в позитивній формі. Вже сьогодні зрозуміло, що в подальшому ця тенденція буде ставити ще більш явною.