Без рубрики

Придбання комерційної нерухомості у Львові на майданчику Української універсальної біржі

Одним із видів нерухомості є комерційна або, як її ще називають, нежила. Головнє її призначення – ведення підприємницької діяльності. Придбання комерційної нерухомості у Львові та інших містах України є досить важливим питанням, оскільки інвестувати свої кошти потрібно вигідно і без ризику.

Взяти участь у вигідних та прозорих аукціонах можна за допомогою майданчика Прозорро.Продажі. З цією системою працює Українська універсальна біржа, де представлено широкий вибір різноманітних лотів. Взяти участь можна після проходження невеликої реєстрації та внесення заставних коштів.

Комерційна нерухомість Львова

Комерційна нерухомість використовується для оренди, подальшого перепродажу або ведення бізнесу. У такій нерухомості не мешкають люди. Іншими словами, головною ознакою нежитлового майна є те, що за допомогою його підприємець одержує прибуток. Бути власником комерційної нерухомості може як фізична, приватна особа, так і державні підприємства.

У Львові комерційне майно можна розділити на торгове, офісне, виробниче(цехи, ангари, склади), заклади харчування та сфери обслуговування, готельні приміщення та інші підприємства сільськогосподарського призначення.

Придбання такого майна має на увазі отримання у власність нежитлового приміщення з подальшим введенням підприємницької діяльності. Але купуючи таку нерухомість, власники не обов’язуються у ній вести свою підприємницьку діяльність. Найчастіше люди купую таке майно ще на етапі будівництва для того, щоб надалі продати за вигідною вартістю та отримати прибуток у вигляді різниці купівлі-продажу. Але у будь-якому випадку придбання нерухомості у Львові – чудове рішення. Цей ринок дуже популярний і з кожним днем ​​з’являється все більше людей, які бажають придбати комерційну нерухомість.

Для підприємця дуже важливо аналізувати куплене нежитлове приміщення, тобто розрахувати його площу, місцезнаходження та інше. Тому що це може безпосередньо впливати на майбутній прибуток, який він може отримувати з свого бізнесу. Інвестувати потрібно тільки вигідні проекти, які згодом можуть принести прибуток. Багато власників бізнесу вже оцінили всі переваги системи.

Де купити комерційну нерухомість у Львові?

Придбати нерухомість вигідно можна на майданчику Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/komercijna-neruhomistq-u-lqvovi-na-aukcionah-prozorro-prodazhi-yak-vzyaty-uchastq. Тут представлені різні лоти, а процес купівлі-продажу проходить максимально відкрито та прозоро.

На майданчику Prozorro.Sale УУБ зібрано всі найвигідніші пропозиції комерційної нерухомості у Львові. Беручи участь у торгах, ви можете не перейматися тим, що угода може пройти неякісно. Процес торгів на біржі відбувається максимально відкрито, чесно і прозоро, а переможцем стає учасник, котрий зробить найвищу ставку.