Блог

Найбільш популярні напрямки в електронних торгах

Популярність електронного формату аукціонів зростає дуже серйозними темпами. Якщо ще декілька років тому електронні торги можна було зустріти лише в декількох сферах, то сьогодні вони вже досягли майже всіх сфер діяльності.

Достатньо перейти на будь-який електронний майданчик та переглянути перелік оголошень. Там можна знайти самі різні лоти, починаючи з канцелярії, та закінчуючи об’єктами бізнеса та нерухомості. 

Така тенденція вказує на те, що сам формат є дійсно зручним та простим в користуванні. Як результат, фізичні особи, юридичні та навіть підприємці віддають перевагу онлайн-формату, вважаючи його найбільш правильним та зручним у використанні.

Якщо говорити саме про новачків, то їм бажано відразу перейти на сайт асоціації біржових та електронних майданчиків. Скориставшись сайтом aeaep.com.ua, вони можуть знайти на ньому для себе багато корисної та цікавої інформації.

Найбільш популярні лоти на онлайн-аукціонах

Варто зазначити, що в сучасному форматі торгів популярними є всі напрямки. При цьому, окремо хотілось би звернути увагу на такі лоти, як:

  • Деревина – це може бути як оброблена так і необроблена сировина. Попит мають всі породи, починаючи з сосни й закінчуючи дубом та іншими твердими сортами. Ви маєте змогу обрати клас якості, обсяг партії й інші критерії, які є для вас справді важливими;
  • Нерухомість – все більша кількість людей стає зацікавленої в придбані власного житла. Сьогодні, людям це вдається робити навіть в форматі торгів. Не дивно, що такі лоти є особливо бажаними;
  • Транспорт – це ще один мега-популярний напрямок аукціонів, на яких можна придбати транспортний засіб в хорошому стані за ціною, нижчою від ринкової;
  • Арештоване майно – такий формат торгів розвивається максимально швидко й також дає змогу учасникам отримувати вартісне майно за низькими цінами;
  • Право на користування енергоносіями – це вже скоріше напрямок для великих корпорацій, але він також набирає серйозної популярності.

Також, до цього переліку можна було додати лоти з електронікою, земельними ділянками, право на вимогу по кредиту й безліч інших напрямків. Всі ці лоти є цікавими для певної групи користувачів, тому вони й набирають все більшого попиту.

Вам же залишається із всіх цих сфер обрати якусь одну, яка є для вас найбільш цікавою.