Блог

Купити кругляк сосни через майданчик аукціонів

Хочете купити сосну без довгих пошуків і зайвої бюрократії? Починаючи з минулого року, система почне прозорі продажі, і велика кількість необробленої деревини буде виставлено на публічні аукціони, в яких може брати участь будь-хто.

Де придбати кругляк сосни в Україні

Відповідно до Постанови велика кількість бірюзи (від 130 кубометрів) може бути придбана на публічних торгах.

До цих пір ці нововведення застосовувалися тільки у великомасштабному лісовому господарстві з річним доходом понад 9 мільйонів доларів, але незабаром вони охоплять і більш дрібні організації.

Електронний майданчик прозорий. Він розпочав свою роботу чотири роки тому.

Зареєстровані користувачі сайту Української Генеральної біржі, підключені до центральної бази даних, можуть купувати або продавати сосну. Користувачі платформи можуть вільно вибирати породу дерева. Це можуть бути хвойні, листяні або низьколисті породи дерев та іншу деревину.

Публічні аукціони прозорі, продажі вивели з тіні більшу частину лісового ринку. З іншого боку, продаж деревини за прямими контрактами породив безліч корупційних планів. Представники зелених компаній скоюють злочини: приховують кількість закуповуваної сировини, занижують ціну і приносять користь приватним особам, і навпаки, завищують первісну вартість товару, щоб вести переговори з покупцем один на один. З роками, в умовах втрати великих сум коштів з державного бюджету, була встановлена система домовленостей і знижок.

Система прозора, і продавці вирішують ці проблеми, купуючи і продаючи колоди чесно і відкрито. За підсумками публічного аукціону в аукціоні взяли участь і клієнти майданчика української Генеральної біржі, і держава отримала понад 25 мільярдів гривень і він росте з кожним днем.

Офіційний сайт компанії дуже зручний та практичний у використанні. Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до менеджерів, які кожен день знаходяться в онлайн. Оператори з радістю вам підкажуть як зареєструватися та зробити транзакції.

Якщо ви хочете прийняти участь у торгах, вам треба більше дізнатися про них. Дізнайтесь більш докладно на цьому сайті: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/