Блог

Форми проведення аукціонів з продажу енергетичних ресурсів

Енергетична система України явно не входить в ТОП-розвинутих країн світу. При цьому, важливо чітко розуміти, що у кожної країни є певні обсяги енергетичних ресурсів, які можуть добуватися протягом року. Зовсім іншим і не менш важливим питанням є правильна реалізація таких ресурсів. Останнім часом, все більш популярним напрямком в електронних торгах та аукціонах є саме енергетичні ресурси.

Користуючись послугами електронних майданчиків, ви можете зайти в перелік оголошень  і ви там обов’язково побачите лоти з природнім газом, електричною енергією, нафтовими виробами й тому подібними ресурсами.

Є досить багато факторів, що призвели до такої ситуації на ринку і основний з них – це постійно зростаючи попит на енергетичні носії. Завжди є велика кількість споживачів, які дійсно готові платити за те, щоб користуватися певними ресурсами в більш глобальних обсягах.

Що стосується самого формату продажу таких ресурсів, то все це відбувається на акредитованих електронних майданчиках. В ваших же інтересах, щоб це були надійні сервіси, які є ще і максимально зручними в користуванні, що також є досить важливим та впливовим моментом, про який не варто забувати. 

Що потрібно знати про формат проведення таких торгів?!

Українська енергетична біржа (УЕБ) все ще вважається найбільш надійним та зручним майданчиком, яким можна користуватися незалежно від обставин. Все що вам потрібно зробити – це перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board/, де ви зможете легко знайти для себе багато корисної інформації, яка точно не буде зайвою.

Що стосується самого формату торгів, то вони можуть бути:

  • Короткостроковими – це означає, що мова йде про спрощену процедуру й весь цей процес займатиме значно менше часу. Це більш зручний варіант для таких користувачів, що не мають часу на проходження повного циклу аукціону;
  • Довгостроковими – тут вже мова йде про повний формат аукціону, коли учасникам потрібно пройти через кожен етап. Зазвичай, такі торги проводяться у випадках, коли мова йде про великий об’єм енергетичних ресурсів, який потрібно реалізувати згідно всім нормам та вимогам чинного законодавства.

Якщо ж у процесі оформлення заявки у вас виникають певні питання, ви можете звернутися до технічної підтримки та отримати якісну консультацію, що дозволить вирішити такі питання в самий короткий термін.