Блог

Електронні аукціони з продажу різноманітних товарів через систему ДП «ProZorro.Продажі»

Державно підприємство «ProZorro» вже майже 5 років офіційно реалізовує різноманітні товари та ресурси через онлайн аукціони. Усі торги проходять на головному майданчику uub.in.ua, та ще на 44 біржах, які підключені до системи.

Недавно Міністерство юстиції та Кабінет міністрів України вирішили, що електронні торги повинні перенестись до електронного майданчика «Прозорро», адже минула державна електронна система, яка займалась цим питанням, більше не здатна створювати прозорі та чесні торги.

Минулий майданчик допустив можливість проникнення до системи великої кількості правопорушень, інформація про що не була доступна усім, адже майданчик був монополістом. Наразі ситуація змінилась, а ринок арештованої маєтності відновився та стрімко почав рости.

«Прозорро.Продажі» вже має великий досвід у проведенні онлайн торгів, тому створити прозорі аукціони з реалізації конфіскованих активів він зміг максимально якісно. Тому люди й підприємства обирають саме цей майданчик, аби реалізовувати власні речі, щоб врешті решт повернути заборговані гроші банкам-кредиторам.

Як можна легко придбати арештовані активи на біржах електронної системи?

Цей процес доволі легкий та швидкий. Його можна розділити на декілька основних етапів:

  1. Пройти процедуру реєстрації через офіційний сайт державного підприємства «ProZorro.Sale» та ознайомитись з його регламентом.
  2. Знайти необхідне оголошення, подати на нього заявку та дочекатись старту аукціону.
  3. Після сповіщення системи про початок торгів, починається змагання між учасниками.
  4. Система підбиває підсумки торгів та автоматично визначає переможця, який буде підписувати договір купівлі-продажу з організатором аукціону.

У нового користувача біржі «Прозорро» можуть виникнути складнощі у роботі з сайтом та під час онлайн аукціонів. Про цей момент система попіклувалась. Саме тому, будь-який учасник може скористатись професійним менеджером біржі, який допоможе з розв’язанням проблем. Крім того, можна переглянути детальні відео, що викладені до каналу біржі на YouTube, де пояснюються принципи роботи електронного ресурсу. Також з фахівцями біржі можна зв’язатись через гарячу лінію, надіславши лист на електронну пошту, скористатись ботом у Телеграмі, чи відвідати головний офіс майданчика у Києві.